Skip links

Jako Elpartners oferujemy

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji unijnych

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji unijnych

Rozwój działalności B+R

Rozwój działalności B+R

Zewnętrzny doradca finansowy

Zewnętrzny doradca finansowy

Choć fundusze unijne to bardzo korzystne i dostępne środki dla przedsiębiorców, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie dla wszystkich są one atrakcyjna formą finansowania. Dla innowacyjnych projektów stworzyliśmy więc nowe rozwiązanie. Jest nim platforma matchingowa startup.place!

Startup.place to miejsce, które ma być ostoją innowacji. Miejsce, w którym każdy pomysł znajdzie dla siebie przestrzeń. Ideą platformy jest łącznie pomysłodawców z inwestorami.
Dzięki możliwości tworzenia personalizowanych kart projektu pomysłodawcy mogą w unikalny sposób przedstawiać swoje pomysły na biznes. Inwestorzy, z drugiej strony, dzięki zaawansowanemu algorytmowi dopasowującemu projekty do ich preferencji mogą szybko odnaleźć projekty właśnie dla siebie.

Jako Elpartners wierzymy, że przemyślanym, innowacyjnym ideom warto pomagać się rozwijać. Właśnie dlatego od początku naszej działalności każdego dnia szukamy najkorzystniejszych możliwości finansowania dla młodych, dynamicznie rozwijających się firm działających na terenie całej Polski. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że fundusze unijne – mimo że stanowią korzystną i ogólnie dostępną formę finansowania – nie dla wszystkich okażą się atrakcyjnym sposobem na pozyskanie niezbędnego kapitału. Z tego powodu stworzyliśmy naszą platformę matchingową Startup.place, dzięki której skutecznie łączymy inwestorów (fundusze venture capital, aniołowie biznesu, private equity) z innowacyjnymi pomysłami na dobrze zapowiadające się biznesy. To nowe rozwiązanie adresujemy zarówno do pomysłodawców poszukujących finansowania, jak i do inwestorów, którzy chcą przeznaczyć swoje fundusze na inicjatywę, dającą wysokie szanse na znaczny zwrot z inwestycji.

Platforma dla inwestorów i partnerów biznesowych

Platforma matchingowa Startup.place powstała z myślą o osobach z ugruntowanym pomysłem na działalność oraz inwestorach aktywnie poszukujących innowacyjnych biznesplanów, w których rozwój warto ulokować środki finansowe. Ideą naszej platformy jest zatem skuteczne łączenie pomysłodawców z inwestorami takimi jak fundusze venture capital, private equity czy aniołowie biznesu, którzy dostarczą im kapitał umożliwiający realizację obiecującej inwestycji.

Dzięki tej platformie poszczególni inwestorzy mają łatwy dostęp do najnowszych innowacji, których potencjał biznesowy mogą bez trudu weryfikować w jednym miejscu. Platforma gromadzi ponadto start-upy pozostające na różnym etapie swojego rozwoju, co sprawia, że inwestorzy zainteresowani wsparciem nowej inicjatywy mogą w łatwy sposób selekcjonować oferty, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom, dopasowując projekty do obranego modelu inwestowania. Dzięki temu Startup.place jest skutecznym narzędziem zarówno dla aniołów biznesu, jak i funduszy venture capital czy private equity.

Innowacyjne oferty od zarejestrowanych użytkowników

Jako Elpartners mamy długoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania na rozwój innowacyjnych inicjatyw, dlatego platformę dla inwestorów i pomysłodawców Startup.place dopracowaliśmy w taki sposób, by była wygodna i przejrzysta w użytkowaniu dla obu stron. Serwis umożliwia więc prezentowanie idei na biznes w szybki i unikalny sposób za pomocą personalizowanych kart projektu oraz systemów pomocnych podpowiedzi i sugestii. Co więcej, każdy przesłany projekt jest następnie szczegółowo analizowany przez doświadczonych specjalistów z Elpartners, którzy oceniają jego zawartość, a w razie jakichkolwiek nieprawidłowości czy błędów – wskazują obszary warte poprawy. Gotowy projekt trafia następnie do serwisu, gdzie jest widoczny dla wszystkich inwestorów zgromadzonych na platformie. To daje możliwość łatwej interakcji z zainteresowanymi partnerami biznesowymi, gotowymi wesprzeć finansowo rozwój planowanej inicjatywy.

Szukasz inwestora? A może sam chcesz zainwestować?

Platforma dla inwestorów i start-upów Startup.place jest zaadresowana zarówno do młodych osób posiadających innowacyjny pomysł na działalność, jak i doświadczonych ludzi biznesu poszukujących atrakcyjnych możliwości inwestycyjnych. Pomysłodawcy mogą dzięki niej w pełni dopracować swój projekt, maksymalizując tym samym swoje szanse na pozyskanie finansowania. Inwestorzy, z drugiej strony, otrzymują na bieżąco powiadomienia o najnowszych ofertach, które zaawansowany algorytm automatycznie dostosowuje do ich preferencji. Wszystko to skutecznie tworzy duże i rożnorodne środowisko start-upów i pewnych partnerów biznesowych.

Startup.place – najlepsza platforma na rynku

Startup.place to profesjonalna platforma dla inwestorów i właścicieli start-upów, która w skuteczny sposób łączy innowacyjne pomysły z osobami posiadającymi niezbędny kapitał do ich efektywnej realizacji. Dodatkowo, jako Elpartners pośredniczymy na tej drodze, zapewniając wysokie bezpieczeństwo całego procesu, profesjonalną opiekę merytoryczną i bieżące wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów.